[ETERNITY 3.0]

Mapa strony

Tekstowe opinie o nowościach TV

2015-06-13 15:11 Znakomite zakończenie pierwszego sezonu IZombie

Serial, który zadebiutował w tym roku, wyemitował w ubiegłą środę ostatni odcinek pierwszego sezonu. I przyznać muszę, że zakończenie było równie świetne, jak cała pierwsza seria.

Dla osób, które nie znają fabuły, względnie ostatniego odcinka jeszcze nie widziały, postaram się opisać swoje odczucia bez spoilerowania, choć chęć zdradzenia szczegółów dziko we mnie kwitnie ;)

2014-01-23 08:29 WTFF czyli What The F*ck Following?!

Pierwszy sezon "The Following" (z K. Baconem w roli głównej) obejrzałam z dużym zainteresowaniem. Pomimo sporej ilości idiotyzmów w tym serialu kryminalnym (zahaczającym o thriller psychologiczny), a także niechęci do aktora odtwarzającego postać głównego bohatera, dałam się wciągnąć. Oglądałam serial z zainteresowaniem, niecierpliwie czekając na drugi sezon, który właśnie zaczął być emitowany.

2014-01-19 09:43 It's over! Or IS IT?

Oglądając bieżący sezon "Mentalisty", miałam wrażenie (przynajmniej przez kilka pierwszych odcinków), że to już koniec przygód charyzmatycznego Patricka Jane'a. Jednak po zapoznaniu się z najnowszym epizodem targnęły mną poważne wątpliwości.

Kolejne wpisy: « 1 2 3 »