[ETERNITY 3.0]

Mapa strony

O Akane

Doug i AkaneFanka seriali, filmów i muzyki (bez której nie jest w stanie żyć). Założycielka serwisu tgwtg.pl z tłumaczeniami filmików Channel Awesome, w którym niestety udziela się od dłuższego czasu sporadycznie. Cierpi na chroniczny brak czasu spowodowany prozaiczną sprawą, powszechnie znaną jako życie ;)

Zainspirowana twórczością Douga Walkera (Nostalgia Critic - na fotce obok) oraz rodzimych recenzentów (w tym Mroowy i ichaboda) postanowiła spróbować własnych sił przed kamerą, biorąc na warsztat seriale telewizyjne, które zostały zdjęte z anteny. Pomysł został na tyle ciepło przyjęty, że tworzy do dzisiaj: kręcąc recenzje seriali żywych i martwych, nagrywając parodie piosenek (mniej lub bardziej popularnych), "na gorąco" omawiając filmy kinowe i klepiąc bloga.

W wolnych (i jakże rzadkich) chwilach, moderuje kilka for internetowych, ogląda seriale, zdziera gardło porykując rozmaite pieśni, niekoniecznie ludowe (jak ci sąsiedzi to znoszą?) i usiłuje zajmować się mnóstwem spraw jednocześnie - co ma zwykle opłakane skutki (gdzie kucharek i sześć itd.).

Czego pewnie nie wiecie o Akane, a kto wie - może uznacie za interesujące:

         - chodzi na lekcje śpiewu, twardo ćwicząc umiejętności wokalne;
         - przez 3 lata uczyła się języka japońskiego;
         - jako nastolatka współorganizowała łódzkie konwenty poświęcone mandze i anime oraz dwie edycje Ogólnopolskiego Festiwalu Twórców Komiksów                    (obecnie to impreza międzynarodowa, do czego Akane z całą pewnością się NIE przyczyniła :D);
         - jest mężatką (od 2006-ego roku).


Na co dzień Akane to względnie normalna kobieta pracująca i poświęcająca robocie zdecydowanie więcej czasu, niż sugerowałaby logika i zdrowy rozsądek - ale cóż, #takabranża ;)

Masz jakieś dodatkowe pytanie? Zadaj je na Ask.Fm.